Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha a cseresznyébe ilyen 1-2...

Ha a cseresznyébe ilyen 1-2 mm-es kis kukac van attól még az ehető?

Figyelt kérdés
Anyám szerint ez ilyen fajta. Van ilyen ?Meg lehet enni?
2010. jún. 12. 19:52
 1/5 S.Ági válasza:
Fene tudja...ha látnám benne a kukacot akkor nem,de ha már nem tartózkodik a cserkóban akkor igen! :-) Azt hallottam,hogy ha ecetes vizet öntesz rá és benne hagyod pár percig akkor kimásznak,és eheted bátran! A kukactól sem lesz bajod! Csupa fehérje az egész! :-) Vicc volt! :-)
2010. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bizony, a cseresznyékkel együtt járnak a kukacok. Ezért eszem úgy, hogy mosás után egyben bekapom, és köpöm is ki a magot. Amit nem látok, az nem fáj... :) Nem is gondolok arra, hogy kukacos is lehet.


Üdv!

2010. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
beáztatod vízbe, akkor a kukacok kijönnek...de ha megeszed, legfeljebb ettél fehérjét
2010. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fhuj de ha látod benne a kukacod képes lennél utána megenni? mégiscsak finnyás vagyok...

Az meg a másik hogy az ecetnek a szagától is hányok, asszem én csak kukacmentes cserkát eszem:D

2010. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" asszem én csak kukacmentes cserkát eszem:D"

És honnan veszel olyat? Mellesleg egyáltalán nem vicc hogy a kukac egészséges fehérje.

2010. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!