Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi lenne ha valaki mondjuk...

Flash! kérdése:

Mi lenne ha valaki mondjuk fogadásból megenne egy ilyen paprikát? Lenne baja tőle? Www.Foodandwine.hu/2011/07/12/a-vilag-legerosebb-paprikaja-2 011-trinidad-scorpion/

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha a link nem jó,akkor:

[link]

2014. jún. 12. 11:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy nem mered megenni! :)


Egyébként szerintem belehalni vagy ilyesmi nem fog. És én egy jó nagy pohár tejet vagy joghurtot bekészítenék mellé az illető helyében... Az állítólag elég jól semlegesíti...

2014. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bumbi02 ***** válasza:

Lenne baja tőle, de nem halna bele vagy ilyesmi. A baj alatt azt értem hogy szerintem elég erős gyomor görcse lenne, illetve ha wc-re menne, háromszor megbánná hogy világra született. Nekem a korábbi nyertesből, a Bhut Jolokiából van egy cserjém otthon, és hasonlítani se lehet a magyar paprikákhoz. Elég megnyalnod a vágott felületét, és már átkozódsz hogy minek kellett ilyenre vetemedned.


AMúgy youtube-n sok videó van, ahol hasonló paprikákat esznek.

2014. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer hoztak egy Trinidad Scorpiont egy főzős buliba. Csatni lett belőle, két hatalmas tál. Nagyon finom, ha tudod, mit kell vele csinálni!


De hogy a kérdésre válaszoljak, az egyik srác bevállalta, hogy ő megkóstolja nyersen. Egy picike paprikát képzelj el, akkora, mint ami a piacon cserépben kapható chilibokrocskákon terem. Mint egy fél hüvelykujj-köröm.


Ennek a picike paprikának kerámiakéssel levágtam a csúcsából egy lehelletfinom szeletkét. Épp csak egy kis foltocska volt a fehér késpengén, mintha odacsöppent volna valami. Ezt vette a szájába a haver.


Nagyjából félóra múlva tudott újra beszélni. És nagyon sok tejet megivott.


Ne kóstolgassátok a Trinidad Scorpiont.

2018. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!