Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi borravalót szokás adni...

Mennyi borravalót szokás adni egy pizzafutárnak?

Figyelt kérdés
fogalmam sincs hogy működik ez a misztikus borravaló dolog.
2014. jún. 14. 11:29
 1/5 reptoid ***** válasza:
100%

Ha 1000 Ft-tól olcsóbb, akkor mindig egy ezrest adtam (pl 890-re).

Ha 1040-1050, akkor egy ezrest meg egy kétszázast, ha 1200 fölött volt, akkor 1500-at. Ha 1500 fölött volt, akkor meg egy kétezrest adtam, visszajárót sosem kértem.

2014. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában olyan 10% körül a reális.

De az első válaszoló is jó logikát követ.

2014. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En soha nem szamolgatok szazalekokat, etteremben sem. Most, ha belegondolok en is az elso valaszolohoz hasonloan csinalom a futarnal, mindig a kovetkezo 500as egesz szamra kerekitek, bar nem tudatosan.:)

Etteremben viszont nagyon fugg a pincer viselkedesetol a borravalo. A kajat nem ertekelem ilyenkor, az nem a pincer feladata, ha rendben van a kiszolgalas, tajekozott, diszkret de figyelmes, akkor nem sajnalok tole tobbet sem, mint 10%.

2014. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
ha jót akarsz a pénztárcádnak, nem adsz nekik egy fityinget sem... miért kellene nekik adni? csak a munkáját végzi, és kap fizetést is, nehogymár...
2014. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó korrekt. Aki többet akar, ne menjen pizzafutárnak. Csak a plusz nyálra fizetnél rá, amit beleköpött útközben.
2016. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!