Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Másnapos gyomorra jó a jégkrém?

Reptoid kérdése:

Másnapos gyomorra jó a jégkrém?

Figyelt kérdés

Főztem teát, de aztán eszembe jutott, lehet inkább jégkrémet eszek.

Igazából már nincs bennem semmi, viszont a gyomrom teljesen görcsbe van állva.


2014. jún. 20. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Igyál inkább tejet,a jégkrém savat termel a gyomorban ezáltal sokkal rosszabb lesz neked.De ha van

Renid(rágótabletta) 5perc alatt jobban leszel :)

2014. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fagyitól, főleg ha tejszines, lehet, hogy émelyegni fogsz, igyál citromos hideg vizet, egy jó húsleves is jó ilyenkor, fagyiban talán egy vizes citromos fagyit tudok elképzelni.
2014. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egy jó pohár hideg tejre szavazok. Ha kicsit jobban lettél, jöhet a gyógyhúsleves :)
2014. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Gondoltam én is a tejre, de egyrészt kicsit laktózérzékeny vagyok. Egy pohárból még nem szokott általában bajom lenni, de most nem akartam még egy hasmenést is kockáztatni. Másrészt pedig a hányingerem nem igazán múlt még akkor el, tejet hányni pedig nagyon undorító :D

Végül a tea lett, kivételesen cukorral, mert ugye egész nap nem ettem semmit, kezdtem kicsit émelyegni. Azt nem mondom, hogy hirtelen jót tett, de legalább nem is jött ki :D


Cserében mostmár a beleim kezdenek ficánkolni, olyasmi mintha csikarna. A kérdést is ezért írtam ki alapvetően, a gyomrom nem szokott hasonló helyzetekben fájni, görcsölni. Ezért is gyanús, hogy most meg a hasam fáj, pedig már 1 teljes napja nem ettem szilárdat.


Van itt levelestésztás péksütemény, az kímélőnek tűnik, majd azt megeszem a teával. Ennék pirítóst is, de hát csak ki vagyok száradva, hánytam is, az is szétmarta a nyelőcsövet, nem hiszem hogy a durva pirítós jót tenne az amúgy is tropára ment hámrétegnek :D

2014. jún. 20. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!