Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A barack aroma tényleg marhacs...

A barack aroma tényleg marhacsontvelőből készül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ebben a világban ki tudja :D a pástétomban sem hús van.. :D, na a felvágottról ne is beszéljünk
2010. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
igen sajnos az is van benne :S
2010. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

váááá..én ezt nem akartam tudni..:O

egyébként a gyümölcskocsonyák is csontból vannak főzve, meg minden zseltain.

2010. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
na, még egyszer: zselatin
2010. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az antibiotikumokhoz pedig emberi placentat adnak.

Nem tudom mindegyikhez-e, de a gyogyszergyartok viszik el a korhazakbol a lefagyasztott placentakat, mert alapanyagkent hasznaljak.

2010. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg illatot, ízt "gyártanak" olyan dologból mire nem is számítanánk. az eperről hallottam, hogy enek ízét például valamelyik , fa kérgéből készítik.. igy előfordulhat hogy nem barackból lesz a barackaroma.
2010. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik gyümölcsaroma pedig fűrészporból. Csak nem tudom melyik :D
2010. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
egyre jobb XDXD lehet holnap a sütimbe kerül egy kis "marhacsontvelő" némi "fűrészpor" egy kevés " emberi bigyó"... hm, de fincsi ebédünk lesz :D:D
2010. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Én azt hallottam, a pudingalapot, a dögkutak tartalmából állítják elő.
2010. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Már a citromsav sem citromokból van, hanem valami penész vagy gomba féléből. Különben van egy ilyen könyv, én csak félig olvastam ki, mert rosszul lettem tőle, abban az is benne volt, ezek a sűrítmény cuccok sem azok, amik, mert pl naivitás feltételezni, hogy az almasűrítmény valódi almából van. Eper meg annyi van összesen, hogy még az amerikaiak igényeit sem elégíteni ki, nemhogy a világét. Szerintem ez a helyzet az összes többi gyümölccsel is. Fene tudja mi az, csak az a biztos, amit eredeti alakban veszel meg...
2010. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!