Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fagylaltkeszitögep Van e...

Fagylaltkeszitögep Van e valakinek, esetleg tapasztalata, hogy melyik fagyigep a legjobb? Melyik marka, mibol keszul a hazikeszitesü fagyi, mennyi ideig keszül?

Figyelt kérdés
fagyigep
2014. jún. 28. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk volt egy olcsóbb (talán Hauser vagy hasonló kategória, úgy 8 éve) de nem nagyon vált be. Az volt a lényege hogy a tálat le kellett előre hűteni. A fagyasztónk elég kicsi és nem is annyira hideg -8 körüli, régen amíg megvolt a hűtőláda abban le lehetett hűteni -18-ra. Utána ha benne van a cucc a motor csak keveri, kb egy óra mire megfagy. Lett belőle egy szűk liternyi fagyi, majd ismét egy egész éjjel fagyaszthattuk a tálat mielőtt újra lehetett volna használni. Nem tudom hogy mindegyik típus ezen az elven működik-e vagy van amelyik hűt is, ez a konstrukció nekem nem tetszett.


(Ami nekem bejött egyébként az a joghurt+fagyasztott gyümölcs+kevés édesítő összekeverése az aprítóban, nem 100%ig fagyiállagú, de azonnal kész.)

2014. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt, mint az elsőnek, szerintem nem jó semmire. Volt a kertben gyümölcs, amikből készíthettem de iszonyat sok idő és pancs volt vele, plusz a tatály foglalta a helyet a fagyasztóban, aztán mikor költöztünk kiolvadt és ettől kirepedt, kifolyt belőle valami sav vagy mi és lehetett kidobni.
2014. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hat ezek igen negativ valaszok, pedig mar ereztem a nyari fagyi izet a szamban.


Lehet ma azert kicsit jobbak ezek a masinak, lehet a keszitesi elv ugyanaz maradt (tartaly melyhütö) de talan 8 ev alatt csak a fagyigep is valamicsket fejlödött. a Media marktban van ket fajta, de eddig meg senki nem irt rola kommentet hogy be valt - e vagy sem.

mindenesetre 2 negativ komment mar van.


köszi

2014. jún. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!