Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol vegyek húst Budapesten?...

Hol vegyek húst Budapesten? (Először sütnék steaket)

Figyelt kérdés
A 9, erületben lakom, de szívesen megejtek egy hosszabb túrát is, ha valaki tud olyan hentest ajánlani, aki megbzható, és segít nekem kiválaasztani a megfelelő húst.

2014. júl. 1. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Mi az,hogy a megfelelő húst? A steakhez bélszin kell. Aminek 6-7ezer ft kilója.
2014. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilt mostanaban az a sztarhentes bolt valamelyik plazaban. Mamut vagy nem tom. Arra keress ra! En ha ilyen kategoriaju hut vennek csak toluk vennem.
2014. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem olcsó, ezért is szeretném megbízható helyről venni, nem valakitől aki nem ért hozzá, vagy átvág. a linket köszönöm! továbbra isé rdekelnének saját tapasztalatok :)
2014. júl. 1. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazaertem megkeresem neked azt a sztarhentest.
2014. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy vásárcsarnok pincéjében (liddle mellett) Steak Shop! Legkorrektebb hentesek, gyönyörű az áru és steakhez mérten jók az áraik is.


Elsőnek meg üzenném, hogy steaket nem csak bélszínből lehet sütni.

2014. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!