Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Darált húsból milyen ételek...

Darált húsból milyen ételek készíthetőek?

Figyelt kérdés
valami olyat mondjatok ami nem hétköznapi :)
2014. júl. 7. 22:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
21%

Speciális fasírt. :)


vagy:

[link]

2014. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Thai cukkinis húsgolyók szószban, bazsalikomos húsroládok füstölt paradicsomos öntettel, darált húsos-tejszínes töltött kaliforniai paprika sütve (vagy bármilyen tölthető növény), húskrémes-szezámmagos avokádók
2014. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
Rakott karfiol
2014. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Én leveles tésztába tölteném egy kis besamellel.
2014. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
húsgolyó leves, szendvics, sólet
2014. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
keftedes
2014. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
különböző tex-max kaják, vagy lasagne? nem olyan speckók, de nem is a magyar hétköznapok átlaga. És nekem a rakott kel a kedvencem, de az végképp nem spoeciális. :)
2014. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Padlizsant es cukkinit szoktam gyakran tolteni daralt hussal. (bar en csak csirkemellet eszem a husok kozul, igy azt is szoktam ledaraltatni a hentessel es csak azzal keszitettem eddig, de szerintem akar sertessel keszitve is nagyon finom lesz!)

Tepsibe teszem olivara, a tetejuket befedem paradicsommal es mozzarella (barmilyen sajt megteszi, amit szeretsz!) szeletekkel, ez szepen raolvad, a sutes vegen egy par percig grillezem meg, hogy piruljon a sajt es kesz is!

2014. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

[link]

Én ezt fogom megcsinálni vagy ma, vagy holnap. Szerintem nagyon finom.

2014. júl. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Majdnem hétköznapi egybe fasírt: husihoz són, borson, tojáson, prézlin kívül raksz apróra vágott bacon szalonnát, kevés olajon megfonnyasztott apróra vágott vörös vöröshagymát, sűrített paradicsomot, tárkonyt vagy kakukkfüvet. Ezt kiolajozott tepsiben hasábbá pofozod, megsütöd. A tetejére sütés befejezése előtt 10 perccel a következő katyvaszt rámolod: sült, összetépett bacon + reszelt sajt + prézli.
2014. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!