Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg munkahelye...

Hogyan oldjátok meg munkahelyen az étkezést?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Veszek,viszek.

Vagy kiugrok gyrost venni,vagy hambit,esetleg viszek magammal elözö napi esti vacsirol,van amikor hideget eszek.

2010. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszek magammal kis lezárható tányérban, nincs pénzem a lenti étkezőben enni. Sajnos :(
2010. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig annyit főzök, hogy másnap tudjak munkába is vinni.Ha mégis elfogy, akkor marad a szendvics:)
2010. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

van munkahelyi étkezde, ahol be kell mutatni a beléptető kártyát és akkor támogatják az ebédet.


az előző munkahelyemen meg azt csináltuk hogy átmentünk egy közeli irodaházba ahol elég jó kajálda volt, és melegétel utalványt használtunk.

2010. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az előzőhöz még: néha meg a kínaiba mentünk ki vagy egy közeli bisztróba
2010. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
sokáig rendeltem, de aztán elhatároztam, hogy életmódot váltok. elkezdtem főzni otthon azzal a meggyőződéssel, hogy rosszabbul fogok anyagilag kijönni, mint ha rendelnék. És tévedtem! Már több, mint egy éve otthonról viszek kaját (háromnaponta főzök), ha unom, lefagyasztom, és viszem máskor. Finom, a főzést is gyakorlom (egyre jobb vagyok), mindig tudom, miből készül, és olcsóbb is. Igyekszem kalóriaszegény ételeket készíteni.
2010. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A pérom 430.-ért kajál minden nap egy kifőzdében. Leves és második vagy főzelék és süti szokott lenni. Jól főznek és olcsó. Ha nem jut ki mert nagy a forgalom vagy egyedül van akkor közösen rendelnek pizzát vagy reggel vesz sütit, szendvicset. Itthon sokszor nem is eszik mert jól lakik az ebédjével és vacsira 1-2 szelet vajas-mézes kenyér elég neki.
2010. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifőzdébe megyek.Napi 500.-ból megvan.
2010. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Étteremben dolgozok :) Könnyű nekem .
2010. jan. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hétvégenként fözzök 1-2 nagy addag kaját kiporciózom és lefagyasztom. Ha megunom csinálok egy levest vagy főzeléket, vagy összedobok egy szendvicset. Feltétnek van kész fasirt a mélyhütőben.
2010. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!