Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tesco expressben kiszolgálnak...

Tesco expressben kiszolgálnak 18 éven aluliakat energiaitallal?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ebbe a korba minek az? Én mikor ilyen idős voltam annyi energiám volt hogy másik három embernek tudtam volna adni.
2014. júl. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudod nyár van és egyik este fent maradtam gépezni és nappal aludtam. Ezért átálltam nappal alvós este virrasztós módba. És sehogyan sem tudok vissza állni, úgy hogy úgy tervezem, hogy ma egész nap nem alszom csak este, de ehhez nem szabad nappal aludnom, és erre kell az energiaital. A haveromnak is így sikerült nappal fent maradnia.
2014. júl. 12. 07:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Kiszolgálják, de szerintem inkább igyál egy erősebb kávét. Az energiaital hirtelen ad nagy löketet, után meg fáradtabb vagy, mint előtte. Jó, a kávé is hirtelen dob fel, de sokkal tovább tart a hatása, mint a mókusvíznek.

A legjobb a tea lenne, mert annak szívódik fel lassan a koffeintartalma, és elhúzódik. Főleg, ha 2-3 filtert teszel egy bögrényi vízbe.

2014. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a teát tudom ajánlani, még pedig az igazi zöld tea jó.
2014. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes. Én úgy tapasztaltam, az energia ital körübelűl egy fél óra múlva hat és egészen sokáig.
2014. júl. 14. 02:53
 6/6 anonim válasza:

Simán kiszolgálnak ott, vettem már ott sokszor energiaitalt, és mindig kiszolgáltak.

14/L

2014. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!