Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy 13 éves csajnak mi a...

Egy 13 éves csajnak mi a legmegfelelobb vacsora 22:30-kor, ami nem okoz semmi felpuffadás vagy hasfájdalmat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Este 8 után már nincs megfelelő vacsora, de akkor inkább gyümi, vagy zöldsali, vagy piritos kefírrel.
2008. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
VAGY EGY SZELET ROZSKENYÉR EGY SZELET FELVÁGOTTAL
2008. aug. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Este 7 után nemajánlott étkezni, főleg egy 13 éves szervezetnek nembizos hogy végképp jó ötlet. Inkább rágcsálj valami zöldséget vagy gyümölcsöt. AZ nemárt.
2008. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont za ellenkezőjét írnám mitn az utolsó hozzászóló.Egy fejlődő szervezet nem véletlenül éhes,ezsik többet magához képest ,és mégsme hizik,hiszen nősz és fejlődsz javában..kajálj amit jonak látsz..ehetsz slaátán kivül nomrális kaját is,bár az igaz,hogy a nagyon zsiros ételek megterhelik a gyomrot.Egyébként az emésztés éjszakára sem áll le,ugyhoyg végülis teljesen mindegy,hoyg egy pacalpörköltet du.4 kor v este 9 kor eszel,igy sem,ugy sem egészséges.
2008. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szintén az utóbbival értek egyet egy 13 éves gyereknek annak ennie kell!nemtom én amit szoktam enni imádom a brokkolit vajon+párolva meg kukorica igy naturba is és azt szoktam este későn enni.de ha eszel egy melegszecsót az sem anynira durva de előtte igyál meg egy jó melegt teát és már az is telíti a gyomrodat:)
2009. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!