Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit készíthetnék magamnak ha...

Mit készíthetnék magamnak ha ezek vannak itthon? Valami fehérjedúsabb?

Figyelt kérdés

Valami alacsonyabb szénhidrát és magasabb fehérjetartalmúra gondoltam de nem tudom mit tudnék ezekből csinálni.


Ezek vannak itthon: kefír, tej, parajkrém, szalámi, puffasztott rizs, rozspehely, pirospaprika, citrom, fokhagyma, mazsola, meggybefőtt, barna kenyér, cékla, olívabogyó, mustár.


Köszönöm annak aki válaszol tényleg nagyon éhes vagyok már de kicsit sok volt a szénhidrát délelőtt és most valami fehérjésebb kellene bár tudom az összetevők nem mind azok.



2014. júl. 31. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb semelyik sem az. Amúgy én ezekből nem tudnék összetenni egy normális ételt.
2014. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel a válasszal nem mentem sokra.
2014. júl. 31. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi meg az összetevőiddel nem megyünk sokra. Ha megiszol egy liter tejet, abból nyersz némi fehérjét, de a többi csak szénhidrát meg köret... mégis hogyan akarsz olívabogyóból, citromból meg mustárból fehérjedús ételt varázsolni? Menj le a boltba és vegyél 1 kiló csirkemellet, vagy rendelj ebédet, vagy valami, mert ezekből semmit nem lehet főzni.
2014. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
spenót főzelék, meggyleves
2014. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

spenót főzelék jó fokhagymásan

rozs pehely kefirrel, meggyel

pufi rizs szalámival, olívabogyóval


Egyik sem fehérjedús étel, de ez van, ezek vannak itthon, próbáld kihozni a legjobbakat ebből, enni meg kell, főleg ha ilyen éhes vagy, csak rosszul leszel

2014. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!