Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy teljesen megpakolt és...

Nikoru kérdése:

Egy teljesen megpakolt és mindenfélével megszórt Jono Yogo mennyibe kerülhet? (pl. öntet, cukrok, csokidarabok, oreo keksz stb)

Figyelt kérdés

Tudom h 10 dkg/290 Ft

Az érdekelne,hogy egy olyan pohár,ha tényleg tele rakom mennyi dkg lehet?


2014. júl. 31. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
1500Ft kb, talán még több is.
2014. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

És szerintetek megéri?

Meg mennyi az az adag amit megbír enni általában az ember?

2014. júl. 31. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az sok lenne. 750-ért kapsz kb egy 3 gombócos fagyinyi mennyiséget, az szerintem elég (és ebből látszik is hogy annyival nem drágább mint egy fagyi). Meg arra vigyázz hogy ne rakj rá túl sok meleg öntetet mert akkor megolvad és gusztustalan állaga lesz.
2014. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ez a mennyiség szánalmasan kevésnek látszik abban a batár nagy edényben amit adnak. Nyilván arra utaznak hogy az emberrel könnyen elszalad a ló. Igazából a 750Ftnyi még a feléig se ér emlékeim szerint, úgyhogy lehet hogy elsőre keveset is mondtam azzal az 1500-al.
2014. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Múltkor a tetejéig nyomtam fagyival, meg dobáltam rá gyümölcsöket, meg csokit meg ilyenek és 1200 lett. Pedig azt hittem rá megy a fizetésem. :)
2014. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg. Én a tejszínes fagyikat szeretem, amiket én nyomtam ott (csoki+2 féle gyümölcs fagyi) vizes volt.
2014. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha fagyinak eszed, akkor csalódni fogsz, mivel ez nem fagyi.
2014. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy teli adagot én sem bírnék megenni,magamat ismerve.

De majd beugrok megnézem közelebbről..aztán meglátom:)

2014. aug. 1. 15:40
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként ízekről mit gondoltok? Mit mivel? Melyiket nem javasoljátok/javasoljátok?
2014. aug. 1. 15:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
1 hete voltam az Allee jono yogóban. Az ára tökre megéri, ha utánaszámolsz még olcsóbb is mint ha gombócos fagyit ennél. Az íze üdítőbb, mert savanykás. Ha ebéd után mész, csak fagyit mérj, meg max pár szem gyümit, mert jól esik, a kajálás után egy kicsit lehűti a gyomrod. Imádom a kókuszost, citrom-limeot, bodzát, de az a legjobb, ha mindenből, amilyen ízt szeretsz nyomsz egy picit a táladba, az ízek keveredése fantasztikus :) ami az enyémben volt: vagy 6-7 féle fagyi, ez kb. a tál felét kitöltötte teljesen, rajta vagy 10 szem áfonya, 2 oreó, kb. 10 kocka sárgadinnye, 5 gumicukor, egy roletti, csokilapok, fehércsokis tallérkák, kevés kivi, egy kicsi málna, és súlyra már féltem, de csak egy ezres lett. És nagyon finom volt, csak ebéd után mentem, és bántam, hogy annyi gumicukor, meg csoki volt rajta, mert túl teli voltam, viszont a fagyi nagyon finom volt, főleg ebben a melegben. :)
2014. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!