Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Györi illetve Belvita Jó...

A Györi illetve Belvita Jó Reggelt keksz egészséges?

Figyelt kérdés
csak mert rá van irva hogy tele van gabona félével meg vitaminok stb.. amugy csak délelött eszem és gyúrok meg diétázok azért kérdezem és gondoltam jo kis délelötti szénhidrát

2014. ápr. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

fehér liszt és cukor van benne.

Így szerinted mennyire egészséges?

2014. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jo de én egésznap nem eszek semmi cukrot kivéve ami gyümölcsbe van és alig eszek szénhidrátot kenyeret se eszek, deha ennyire rossz tucc mondani valamit amit natur actimel mellé veszek jo reggelt helyet és 200 ft alatt van?
2014. ápr. 7. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

korpovit natur joghurttal, kefirrel.

Az actimel is tele van cukorral.


Egyébként teljes kiőrlésű zsemlét is ehetsz, sonkával, zöldségfélével.

2014. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Natur actimel meg jóreggeltkeksz....

Ne a reklámokból tájékozódj, hanem olvasd az ún. összetevőket és használd a fejed!


Reggelire vegyél egy élőflórás (!) natúr joghurtot, mindegy, mi a márkája vagy benne van-e a tévében. Darabolj bele gyümölcsöt, szórj bele natúr (!) zabpelyhet és kész.


Ha csak délelőtt eszel, akkor rövid távon megemészti a szervezeted a saját izmait (a szíved is abból van), majd minden egyes bevitt falatot zsírrá alakít, mert bekapcsol az éhezésközpont.


Naponta 4-5 alkalommal egyél keveset, egészségeset a sport mellett. Így leszel fitt és egészséges. Akkor is, ha a tévében meg a színes lapokban mást írnak reklámból.

2014. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amikor azt irtam hogy csak délelött eszem ugy értettem hogy jo reggeltet és joghurtot csak délelöt eszek XDDDD
2014. ápr. 7. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!