Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogyan kell a tojás...

S. O. S. Hogyan kell a tojás rántottát megcsinálni?

Figyelt kérdés

Éhes vagyok reggelizni akarok, de nem tudom elkészíteni senki nem eszik rajtam kívűl tojást.



12/F


2014. aug. 1. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Lábasban zsír, vagy olaj lehet 1-1 -ben, Fel melegíted, közben a tojást tányérban összekevered, és a forró zsírba öntöd, állandó keverés mellett megsül! (kiszeded , paprikával, kenyérrel, és tejjel fogyasztod! :D ) Jó étvágyat!
2014. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha szalonnát meg hagymát pirítasz alá még jobb lesz hidd el nekem
2014. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
No kérem, részletesen: 1-2 evőkanál zsírt felolvasztasz, ha szereted a hagymát, akkor apróra vágva megpirítod rajta, közben egy tálba kikevered a tojást, a hagymára öntöd, só, bors mehet rá, majd szépen megsütöd. Közben ha kevés a zsír tehetsz még alá, de ne túl sokat. Ha szeretnél bele tenni még mást is, akkor csak nyugodtan, elrontani nem fogod vele. Én szoktam bele vágni felvágottat, virslit, ha van itthon, akkor füstölt kolbászt, van hogy szalonnát, de van hogy még apróra vágva savanyú ubit is. Ha még szeretnél bele ilyeneket, akkor azt akkor tedd bele, amikor a hagymát. :)
2014. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Miert kell szegeny gyereket reggel zsirral es szalonnaval eteni valaszolok???

Kerdezo, igy csinald, ha egeszseges es nem kover gyerek akarsz lenni.

1.Vegyel elo egy talkat, uss bele 3 tojast (a hejara figyelj!). Fogj egy villat vagy habverot es keverd ossze alaposan, hogy egyszinu sarga, kicsit habos legyen. Egy csipet sot tehetsz hozza.

2.Fogj egy kis serpenyot, tegyel bele egy kaveskanal etolajat/vajat/olivat, amit hasznal anyukad. Oszlasd el a serpenyo feluleten es varj 15-20 masodpercet, amig felmelegedik.

3.A talkaban levo nyers tojast ontsd bele a serpenyobe, a lang alatta legyen kozepes es varj addig, mig a szele kezd egy kicsit elvalni a serpenyo falatol. Ezutan kezdd el szepen kavargati, hogy apro darabos es szilard legyen, mindenhol atsuljon. Vegyel elo egy tanyert kozben, zard el a gazt es szedd a tojast a tanyerra. Vagj melle zoldseget, esetleg egy kis piritost. Jo etvagyat.

2014. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi a bajod a szalonnával? :D
2014. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!