Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ma sokat ettem? 16/L

Ma sokat ettem? 16/L

Figyelt kérdés

reggeli: cerbona műzli+tej

ebéd: melegszendvics

vacsora: citromos csirkemell+főtt kukorica

1 szelet csokitorta és két pogácsa


164 cm magas vagyok és kb. 46 kiló. Szóval nem azért kérdezem, mert fogyózok, csak pusztán kíváncsi vagyok rá. Jah és 45 percet tornáztam ma.



2014. aug. 11. 20:26
 1/5 anonim válasza:
A csokitortán és a pogácsán kívül egyikhez sem írtál mennyiséget, hogy mennyit ettél meg belőle. Így elég nehéz kitalálni, hogy sokat ettél-e vagy sem. (Mondjuk ha érdekel annyira az étkezésed, hogy feltedd ezt a kérdést, akkor gondolom értelmes határokat szoktál szabni a mennyiségeknek is.)
2014. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem. Nem akarok illetlen lenni de én biztos ebédet és a vacsorát felcserélném
2014. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
164 magas és 46 kg vagy? 46 kg, az nagyon kevés... Neked hízókúrán kellene lenned!...
2014. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem meg jó így a sorrend, mert inkább délben kell a több szénhidrátot bejuttatni kenyér által, mint vacsorán. Bár mennyiségeket tényleg nem írtál, így nehéz megmondani :)
2014. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagyon sovány, vékony vagyok, de nem sovány. Szóval nem kell megijedni :)
2014. aug. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!