Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ebédeljek a munkahelyemen?

Mit ebédeljek a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs lehetőség melegítésre, a szendvicset meg a zabkását már nagyon unom. Van valami ötletetek, ami kibír egy délelőttöt és nem kell melegíteni?
2014. aug. 12. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat en szeretem a fozelekeket minden homersekleten, ugyhogy nekem elsore az ugrik be, valami feltettel.

Tesztasalata, abbol is van rengeteg.

A kihult rakottkrumpli nalam verhetetlen. Palacsinta, salatak...

Mondjuk en egyedul a levessel vagyok ugy, hogy csak forron...

2014. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kiugrani kajálni valahova?
2014. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Én nagyon szeretem a krumplistésztát hidegen :)

De a legjobb ötlet tényleg az hogy rendelsz ételszállítótól vagy pedig kiugrasz a kolléganőiddel kajálni a közelbe.

2014. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

süssél otthon pogácsát, édes-sós snackeket-lehet tönköly lisztből stb, ha egészség tudatosabb

hidegen jó szerintem a gofri, rizs koch, tejbegríz, túrós tészta, mákos tészta, nudli, rizs rántott hússal, rántott cukkni, gomba

tonhal konzerv kiflivel

pirítós,

kefír zsömlével, túró, körözött kiflivel

2014. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó ez a dobjuk össze milyen főtt étel finom hidegen topic! :)


Én ma épp maradék tejberizst ettem hidegen!


De régebben a szendvicsen és joghurton kívül ettem a munkahelyemen még gyümölcsöt,

volt hogy vettem a szomszédos tescoban 1-2 kiflit, hozzá egy doboz tejfölt, mert azt imádom.

Vagy vittem be általam eltett lekvárt, ami általában nem sok cukrot tartalmaz, és azt ettem brióssal vagy kaláccsal. Ugyan nem főtt kaja, de változatosságot ad.


A szendvicset is lehet turbózni, változatossá tenni kölönféle krémekkel, de akár egy reggel elkészített rántotta is mehet bele a vaj+szalámi+paprika unalmasság helyett...


Igazából gondold végig, hogy te magad mit szeretsz hidegen enni, azokat bepakolhatod a munkába....

2014. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De ha az a típus vagy, aki inkább enne mindig maga által főzött és becipelt kaját, amit melegíteni kell....

akkor rendszeresíts be magadnak egy rezsót vagy egy olyan kis gázfőzőt, amit a túrázók használnak erdőben...

Ha ez nem nagy macera neked, és jobban megy tőle a munka... :)

2014. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!