Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy teafiltert hányszor lehet...

Egy teafiltert hányszor lehet használni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Feketetea filter esetében fél liter vízhez használok egy filtert, különben nekem brutálisan erős. Pedig nem hígan iszom, jó sötét, íze van meg minden.

Gyümölcsös filterből inkább 2 kell másfél decibe, de annak se lesz íze, jobb rendes teafüvet venni.

2014. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Zöldteát sosem iszom filterest, de arról (ti. a zöld teáról) olvastam, hogy többször is leönthető. Kipróbáltam, tényleg. Persze sok idő nem telhet el köztük, hiszen közben rothadozik az ártatlan.
2014. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ugye az a kérdés, hogy mit nevezünk teának? Mer ha a honvédségi, kórházi, menzai színezett forróvíz tea, akkor egy filter valóban elegendő 4-5 csészéhez is, sőt!
2014. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fogyasztási célra egyszer. Én festeni szoktam teával, akkor egész délután is ázik a filter a befőttes üvegben, mert úgysem iszom meg.
2017. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem is értem a kérdést. Egyszer kaptam egy filtert úgy 6 éve, és mi mai napig azt használjuk.
2019. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!