Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben egyáltalán...

Az utóbbi időben egyáltalán nem tudom megenni az édes dolgokat, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Régebben se szerettem a túl édes süteményt, de az utóbbi hetekben már a sima csokit sem bírom megenni. Valakinek volt már hasonló?

20/L


2014. aug. 22. 08:57
 1/2 supra01 ***** válasza:

Én meg tudom enni, viszont amit észrevettem, hogy régebben sokat ettem pl. Jogobella gyümölcsös joghurtot, ittam Kubu italt stb.

Most úgy vagyok velük, hogy ha megkóstolom, azt érzem, hogy émelyítően édesek. Nem kívánom őket!


De vicces, mert pl. egy édes süteményt meg meg tudok enni.

2014. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sima csokik tipikusan túl édesek és tömények. Én már évekkel ezelőtt is inkább csak keksszel tudtam megenni őket, ma már csak étcsokit eszem néha (az is épp eléggé cukros, de 70% fölött már szinte kakaópor, olyat nem eszem. a 70%-os még egész kellemes), de inkább magam csinálok olyat, ami ugyan tele van mézzel, de az valahogy nem zavar. Simán változhat az ember ízlése ilyen téren is.

Az általános édességigényem is lement (tettem is érte :)), egy cukrászda sütije nekem sokszor már brutálisan édes.

2014. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!