Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Iskolába mi lenne ételnek a...

Iskolába mi lenne ételnek a jó megoldás? Menza NEM! Otthoni szenya órákat állva a táskában. NEM. Büfé meg drága. Akkor? :/

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 21:27
 1/9 anonim válasza:
67%
Én az éppen otthon lévő ételt szoktam elvinni egy kis uzsonnás dobozba. Pl: rizs hússal, vagy hasonlók. Persze csak olyan ételt amit melegítés nélkül is lehet enni.
2014. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Szendvics se annyira gáz ha dobozban van. Azonkívül max olyasmi jöhet számításba mint keksz, ropi.
2014. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hááát, mondjuk melegítést még lehet meg tudnám oldani, mert kolesz ott van, valakit megkérnék, hogy kajáljon már velem :D
2014. szept. 5. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyetemista vagyok, és nálunk mindenki azt csinálja, hogy kis dobozban viszünk ételt, és ebédszünetben együtt megesszük. Nem muszáj melegítendőnek lenni (persze ha mondjuk a mikrózás megoldható, annál jobb), lehet csirkesaláta, tésztasaláta, valamilyen kása, palacsinta, párolt zöldség, ilyesmik.. Nem költségek dolgok, de finomak, laktatók, és mindenképpen nagyobb öröm őket enni, mint az állott szalámis zsemlét. :)
2014. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

csirkesalátára gondoltam én is mindenképpen :D az az 1. számú jelöltem :D csak azért nem lehet minden nap azt... :D


oké.. akkor 1. héten majd megnézem a büfét még, meg otthonról szendvics. de akkor keresek majd ilyen hideg ételeket, amiket lehet így cipelni. biztos van neten sok tipp :) régen mindig szendvicseztem, de ma már nem tudnék azt enni.


köszönöm az eddigieket!! :3

jöhet még valami ötlet, ha van még valakinek! :)

2014. szept. 5. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Készétel-konzerv. Csak kinyitod és a dobozból belapátolod a szádba. Én szeretem az ilyeneket.
2014. szept. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Egyetemista vagyok, nálunk is mindenki dobozban hoz ételt, köztük én is.

Hidegen jó-sült hús salátával, csirkemáj lesütve rizzsel, rántotta tortillába tekerve, alufóliában, főtt tojás rizzsel, kaszinó tojás kiflivel, sonkatekercs kiflivel, máglya rakás, nudli, sajtos-tejfölös tészta, rizottó, rántott hús, sajt, cukkini, fasírt rizzsel, főtt virsli mustárral, kenyérrel, palacsinta, édes rakott tészta, meggyszósz főtt hússal,

2014. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kis hűtőtáska és egy jégakku simán frissen tart bármit
2014. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy doboz tej :) Felbontos és hajrá, egy kiflivel. Vagy egy mosott alma.
2015. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!