Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki nem eszik búzalisztet, az...

Aki nem eszik búzalisztet, az utazásra mit szokott vinni magának ennivalót?

Figyelt kérdés
Megköszönném ha mondanátok tippeket, mit vihetnék magammal.

2014. szept. 8. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, ez erősen függ attól, hogy milyen étrenden él.

Ami engem illet:

- magkenyeret (ez az alap)

- olajos magvat, aszalt gyümölcsöt (nass és kiegészítő kalória, eláll és tömény)

- diós ghí (ha nem rosszú az út, akkor vaj, a ghí a tisztított, kevésbé romlandó formája) - elképesztően tömény, egy kis dobozban rengeteg kalória, az ember vesz hozzá banánt, egyéb gyümölcsöt vagy eszi a magkenyérrel... mivel ezt nehéz gyorsan befalni, ez az, ami az úton végig ott van, vészhelyzetre.


De tojássalátától bonbonokon át meggypudingig én már vittem sokmindent, persze a romlandóbbakat nem tartalékolom napokig...


Ez egy zsírra alapozó vega paleo étrendbe illik (bár a nem paleós, rizsen élő párom is elvan a magkenyerekkel ilyenkor), aki több mindent eszik, az vihet mást is.

2014. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. szept. 8. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Köleslisztből és maglisztből csinálunk itthon lepényt, elég könnyű szállítani.
2014. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Negyedelt-magháztalanított alma, sajtkocka, Aldis parenyica, paleomákmuffin, sült minivirsli(Snacki), lefagyasztott házi keverésű tűrókrém/kőrözött(olvadva azonnal megesz), kesu/mandula-/pisztácia. Chips, ha eheted.
2014. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszaitokat.
2014. okt. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!