Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit reggelizzek vagy ne...

Mit reggelizzek vagy ne egyek, ha első órám tesi?

Figyelt kérdés
Mit egyek reggel hogy ne legyek rosszul? Vagy esetleg egyek utána? Vagy csak igyak kakaót? Nem tudom mi lenne jó megoldás...
2014. szept. 9. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesi óra előtt jóval 1 órával kéne enned, de mivel gondolom első órád tesi nem nagyon lesz időd. Legalább 1 órával előtte szerintem, és valami müzlit, vagy ilyesmit, ami nem túl sok, de mégis legyen valami a gyomrodban. :) Nem jó, ha nem eszel előtte, semmi energiád nem lesz.
2014. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tesi előtt mindenképp egyél. Én legalábbis úszni járok reggelente, és ha nem eszek előtte, akkor kb. belefulladok a vízbe, annyira nincs semmi energiám.


Valami szendvicset egyél, vagy péksütit. Nem leszel tőle rosszul, nyugi.

2014. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesi előtt 1-1,5 órával egyél lassú felszívódású szénhidrátot+ fehérjét, egy kis zsírt pl. zabkása, tojás zöldséggel és teljes kiőrlésű/rozs/graham kenyérrel stb.(hogy ne ugorjon, majd zuhanjon le hirtelen a vércukrod, mintha fehér lisztet ennél, vagy müzlit, vagy péksütit).
2014. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szénhidrat meg egy kis fehérje.


A banán kiváló,mellés sajt,tojas.

2014. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kell kitapasztalnod, nem mindenkinek ugyanaz a jó. Én nem ennék, mert nekem az a megfelelő. Abszolút semmi energiaproblémám nincs, simán lapátoltam sittet és dobáltam egész téglákat délelőtt, reggeli nélkül.

De ha ennék valamit, akkor az fehérje, zsír és zöldség lenne. Azok nem nyomnak le, a sok szénhidrát igen. Reggel amúgyis gyenge az inzulinérzékenység, gyors szénhidrátot főleg nem ennék. Azt leginkább csak edzés utánra szokták ajánlani.

2014. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt te tudod, de mindenképp keveset egyél - ha úgy érzed, éhes maradtál, nyomj be óra előtt egy müzliszeletet, pl. -, mert ha megtömöd magad (bármennyire jól esik is) simán kijöhet óra közben.


Én minden edzés előtt pár szem kekszet, egy müzlit, csokit, vagy ilyesmit ettem, mert irgalmatlanul meghajtottak néha, és olyankor még az a kevés is émelyegtető volt.

2014. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!