Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti megeszitek a felbontott...

Ti megeszitek a felbontott melegszendvicskrémeket 2-3 nap után? Rá van írva szinte az összes ilyen termékre, hogy 2-3 napig fogyasztható felbontás után. Annyi idő alatt sosem bírom megenni, mindig megmarad a fele legalább.

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

én 2 hét után is simán megeszem.

egy koleszos.

2014. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
ha nem büdős,nem penészes simán megeheted.
2014. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is kolis vagyok és sajnáltam mindig kidobni, nem mertem megenni. Ezentúl akkor megeszem több naposan is :)
2014. szept. 12. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

oh,ráadásul,nekünk koleszosoknak keményebb az immunrendszerünk,szóval,nincs mitől félned:DD

első voltam:D

2014. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah az tuti... :D
2014. szept. 12. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyit érdemes figyelni, hogy maga a konzerv hogyan viselkedik.

Mármint a doboz belső fala.

Mert van amelyik elég gagyi, és a kaja savtartalma, meg a levegő O2 tartalma miatt lejön róla ez a galván szerű réteg, megfeketedik, reakcióba lép az étellel, gyakorlatilag beleoldódik.

Ráadásul onnan, hogy lemaródik ez a réteg, maga a sima vas (rozsda) is elkezd beoldódni a kajába.


Szóval ha a konzervdoboz belső felületén bármilyen megmaródást, elváltozást látsz, akkor legközelebb annyit kell tenni, hogy felbontás után tiszta eszközzel, tiszta üveg vagy műanyag edénybe átteszed, és úgy addig tárolhatod, amíg meg nem romlik.


A romlást meg úgyis látod, érzed a szagán, látod hogy penészes, stb.

2014. szept. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!