Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A cola okozhat függőséget?

A cola okozhat függőséget?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés,de egyre többször iszom colát.Először fel se tünt aztán hogy szóltak a környezetemben lévők hogy szinte már csak azt iszom megdöbbentem.Koffein miatt???
2010. jan. 19. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én függő vagyok sajnos. Ha nem ihatok kolát pár napig, remegek, ingerült vagyok és azon agyalok, hogy mikor ihatok már. Akaraterőm nincs túl sok hogy leszokjak, nem tudom hogy fog menni.
2010. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is okozhat függőséget!Szerencsére én nem iszom.....(sógornőm is azt vedeli és csodálkozik, hogy nagy a bele és nem tud lefogyni)


20L

2010. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy haverom napi 2-3 űveg (4-6 liter) kólát ivott meg,aztán egyszer rosszul lett elájult és a korházban mondták neki, hogy nem kellene ezt tovább folytatnia mert nem lesz jó vége.Szóval szerintem van függőség, én is nagyon szeretm. :)
2010. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne vidd tulzasba es minden rendben lessz. 3 eves koromtol kolazok, mert az apam szerint kis mennyisegben nagyon jo gyogyszer szoval a napi pohar kolam megvolt. 13-14 evesen elvitt a hev es napi 6-7 liter kolat megittam, aztan leszoktam par evre. most megint ott tartok, hogy 24-48 ora alatt elfogyasztok kb 4 literrel, de lehetseges leszokni rola meg ebben a stadiumban ha van akarat erod, en barmikor leteszem ha tobbet nem engedhetem meg magamnak de amig megihatom miert ne igyam meg?:D
2011. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!