Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a Norbi...

Miért van az, hogy a Norbi féle Update csokiban több a kalória mint egy sima Balatonszeletben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Borzasztó ez a Norbi imádat :))
2010. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
az Update majonézben is több a kalória mint egy sima Light-nak mondottban, de az alapanyagok miatt még is kevésbé hizlalnak Norbika kajái...:)
2010. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem imádom!:)Egyszer próbáltam ki,elég ramaty az íze is...a balatonszelet legalább finommm!:P
2010. jan. 19. 18:01
 4/8 anonim válasza:
52%

a média... nem tudom miért, de ugye az elkeseredett, fogyni kívánó ember mindent megvesz, amire rá van írva, hogy diétás, anélkül h megnézné, mennyibe kerül vagy h mi van benne.

ez egy kicsit olyan, mintha attól is hízna, és így még több pénzt kaszálhatnának az update kajákon (mert akkor ugye mégjobban fogyni akarna). remélem h nem így van, különben nagyon érdekes világban élnénk...

2010. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát...elég érdekes a világ szó szerint,mert csak hazudnak,lopnak csalnak, átvernek(!) !!! rájöttem már régen h nem szabad hinni a reklámoknak...de ha pereljük őket akkor mi vagyok a hibásak...:S
2010. jan. 19. 22:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!!!:)
2010. jan. 19. 22:20
 7/8 anonim válasza:
70%
Mert norbi kamu!!! mindent amit a média futtat fel manipulált és hamis...
2010. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
egyetértek abban h norbi kamu.ne vedd a termékeit,mert drágák és szar az ízük is,ja meg cseppett sem jobban mint a normális kaják!
2010. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!