Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Legális az otthoni dohányterme...

Legális az otthoni dohánytermesztés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 16:43
1 2
 1/20 BeerHunter ***** válasza:
77%
Nem. Ahogy a pálinkafőzés sem. Ugyanis jövedéki termék.
2010. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
saját célra sem?
2010. jan. 20. 17:15
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Elültetsz pár dohánypalántát és kész. nem kell azt senkinek megtudnia, keresztapám is főzi a pálinkát és el is adja nem lett belőle semmi baja.
2010. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

ugyan már, hogy ne lenne legális.

csak nem szabad árusítani, de magadnak azt csinálsz amit akarsz

2010. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mindenki mást mond. a jövedéki adó szabályzatban se tiltást se engedélyezést nem találtam.
2010. jan. 20. 17:22
 6/20 BeerHunter ***** válasza:
89%

NEM legális otthon saját célra sem! Úgy ahogy a pálesz sem legális saját fogyasztásra SEM.

Ha olyan helyen élsz, akkor nyugodtan ültethetsz egy párat, meg páleszt is csinálhatsz, a kutyát sem érdekli. (max.a VPOP-t:)

Lehet, de nem szabad. Ez a lényege.

2010. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek a választ reménykedtem benne hogy hátha legális mert szerintem kell egy pofa ahoz hogy ennyit elkérjenek egy doboz cigarettáért! mindenesetre köszönöm szépen!
2010. jan. 20. 17:29
 8/20 BeerHunter ***** válasza:
81%

Szerintem is drága. Én ezért kezdtem el tömni magamnak. Jó kis Domingo vaníliás dohánnyal, ami sztem nagyon fincsi:)

Így 300-ra jön ki egy doboz. Szóval én nem küszködnék magával a növénnyel, mert macerás amíg cigi lesz belőle:)

2010. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 ThodEE GoD ***** válasza:
69%
De csak ezekkel az árakkal képessek elérni H többen gondolkodóba essenek H leszokjanak e...
2010. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
hja de amikor kint voltunk olaszban, ott majdnem duplája volt a cigi, szóval itt még nem is olyan húzós. Csak azt kell nézni, hogy mihez képest. Mellesleg nekem is drága, ezért ma reggel még le akartam szokni, de aztán délután már mégsem :)
2010. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!