Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Otthoni fagylaltkészítés: dr...

Otthoni fagylaltkészítés: dr oetker 145 ft-os porból érdemes, finom? Nincs gép habverőm, kézivel is elkészíthető? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Köszi!
2010. jún. 14. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan,mint a porból készült fagyik amiket néhány egyszerűbb fagyizóban lehet kapni.Szeretem,mert csak előkapom,csinálok 3-4 adagot,és nem kell sehova menni érte.Én szoktam variálni,pl a vaníliásra házi eperlekvárt teszek,vagy rumos mazsolát,tortadarát szórok rá,tudod,ami itthon van.Nem láttam még tiramisusat sehol,ezért a vaníliásba szoktam egy kis kávét,önteni és így felverni.

A gyerekeim sokat elnyalogatnak belőle.:)

És sztem kézivel is felverheted,csak tovább tart,a lényeg,hogy hűtött tejből csináld.Kb 10 perc alatt kész lehetsz.:)

(Most azon gondolkodom,hogy apróra tört háztartási kekszet kellene beletenni.)

2010. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én gagyibb nem márkásból is szoktam,ugyanaz,csak a csomagolás meg az ár más...

hűtött tej,kézi habverővel is felverhető,csak több idő


van olyan finom mint a bolti,főleg ha öntessz is rá valamit

2010. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! igen finomak, nincs műízük, nekem csak az a bajom velük, hogy egy zacsival nagyon kevéske....:(
2010. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
épp most próbáltam ki, nekem nagyon nem jött be. lefagyasztva kőkemény, tehát nem olyan fagyi állagú. kristályosra fagy benne a víz(a tejből ugye), így nem finom. meg valahogy nem úgy olvad, mint a fagyi, hanem olyan sűrű, krémes, de nem fagyi ízű. fura na. szóvel nekem nem jött be.
2010. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Első: én a tescóban láttam tiramisusat is.

2010. jún. 14. 13:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az egy tasak hány adag? Elég 2 embernek?
2010. jún. 14. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy készítek házi "fagyit", hogy felvert tejszínt ízesítek azzal, ami épp van itthon, és lefagyasztom. Nagyon finom! (talán inkább parfénak kell hívni)
2010. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon fiomat lehet belőle csináli.És 2 főre szerintem elég(pedig mi nagyon szeretjük a fagyit)Úgy szeretjük,hogy vanilliás fagyit csinálok és piritott diót rakok bele!Hmm...meg is éheztem(:
2010. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!