Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha véletlenül...

DamonSalvatore kérdése:

Mi történik, ha véletlenül megettem egy élelmiszermolyt?

Figyelt kérdés
Üdv, a minap ettem a zabpelyhem (amit már pár nappal korábban bontottam meg), de csak úgy zacskóból csipegettem. Két falatot ettem amikor ránéztem a zacskóra és láttam két molyt kijönni belőle. A borzalmamat férletéve érdekelne, hogy milyen negatív következménye lehet ennek? Okozhat valami bakteriális fertőzést, vagy hordozhatnak emberre káros férgeket esetleg? Csak azért kérdem, mert ha netalántán megettem egyet, ami remélem nem igaz, akkor mi bajom származhat belőle. Menjek dokihoz? A válaszokat nagyon köszönöm.

2014. okt. 7. 19:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Max megemészted. Amíg nincs semmijen tüneted, addig hiába mész dokihoz, nem fog tudni semmit mondani. Szerintem semmi bajod nem lesz, mivel ezek a molyok nem nyershút meg ilyesmit esznek, így féreg nem igen lehet bennük. Ennyit egy normális immunrendszer simán megold.
2014. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem gyengén vagy paranoiás. Természetesen semmi bajod nem lehet tőle, minden müzliben amúgy vannak ilyen moly lárvák, azokat is megeszed, csak még nem keltek ki. Tök gusztustalan, de bajod nem lesz tőlük. Nem ajánlom neked, hogy megnézd, hogyan néz ki mondjuk egy poratka, amit folyamatosan belélegzel, mert tuti ki fogsz akadni.
2014. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Azért valahol sejtettem hogy akkora baj nem lehet belőle, csak még így sosem jártam.
2014. okt. 7. 20:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy kis extra fehérjét ettél :D


Nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=QuB3kr3ckYE


Ezután szerintem a te molyod...:D

2014. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Abszolút semmi bajod nem lehet tőle! ;)
2014. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mi történik, ha véletlenül megettem egy élelmiszermolyt?"


A moly életének végére ért általad, Neked meg igen jó eséllyel semmi bajod, vagy akár észrevehető tüneted nem lesz.

2014. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
te leszel a következő molyember ^*.*^
2014. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi
2014. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D nagyon jót derültem rajtuk, így utólag tényleg hülye kérdés volt :D
2014. okt. 9. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem direkt etted meg?
2014. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!