Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy és dupla teafű között van...

Egy és dupla teafű között van különbség?

Figyelt kérdés
Ha 2 db teafüvet teszek egy 15 személyeshez az "károsabb", mintha csak egyet tennék? Valamint az íze intenzívebb lesz dupla használata esetén, vagy elhanyagolható? (Pickwick eper és barack, [link]

#teafilter #Pickwick #barack és eper #duplateafilter #teaíz
2014. okt. 13. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

15 személyes kannához egy filter? Ennyi erővel vizet is ihatsz, csodálom hogy van íze. Ha ilyen tea [link]

ami nem is fekete tea, hanem gyümölcs, akkor még "erősebb" se lesz, csak több lesz az íze. 15 személynek legalább 5-t raknék egyébként a kannába.

2014. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sokszor egy bögre teába teszek 2 db-ot, ha azt akarom, hogy intenzívebb íze legyen, 15 személyeshez minimum 10 teafű kell, de még azzal is gyenge.
2014. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat, nem sokszor csináltam még és ilyen információkat meg kell valahonnan tudni :D. 2-őt tettem most bele, de igen finom az íze így is. Legközelebb 3-5-el próbálkozok! :).
2014. okt. 13. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Károsabb" a gyümölcstea?

Te valami hülye vagy?

2014. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őszintén amennyi E típusú adalék anyag van, nem tudod mi mászik ki belőle :D. 2-4 perc amit javasolnak, hogy benne legyen.
2014. okt. 14. 04:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon ezekben ezért is kérdeztem meg. Majd utána olvasok, hogy mely teafüvek lehetnek károsak, ha sokáig áztatod őket.
2014. okt. 14. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!