Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miskolcon hova jártok étterembe?

Miskolcon hova jártok étterembe?

Figyelt kérdés
Láttam már hasonló kérdést, de én nem alkalmanként gondolom, hanem mindennap.
2010. jan. 24. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... Minden nap? Én Miskolcon élek, de nem ismerek olyan embert, akinek olyan fizetése lenne, hogy megengedhetné magának, hogy minden nap étteremben egyen (járjon)... Semelyik étteremben sem.

És nem belekötök az élő fába is, hanem nem értem a kérdést. Ha rólad van szó, akkor próbálkozz, és gratulálok a melódhoz :)

Egyébként a török kajáldákat próbáltad már? Egész baráti árakkal működnek (persze még az sem miskolci embernek való), és kedvesek.

2010. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb étterem itt a Toscana :) De ezt a minden napot én sem értem...
2010. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Pedig rengetegen járnak minden nap étterembe. Csak nem ebédelni hanem dolgozni.
2010. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden nap :S?Fuhh...hát de ha minden nap,akkor most nem mindegy h milyen étterem(alkalmanként v mindennap)-én sem belekötni akarok,de nem értem...:S Amúgy Kispipa-elegánsabb,és számtalan gyorskajálda,vmint a Városháztértől kicsit visszafele(diósgyőr irányába) a villamossín mentén van vmi Blue Willy v mi ,az olyan mindennapibbnak néz ki..
2010. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld ki a Régiposta utcán a Fortuna Éttermet, úgy tudom, baráti áron van menüjük (persze lehet, hogy sok más helyen is).
2010. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!