Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Zabos-kekszes-almás-tejes...

Zabos-kekszes-almás-tejes reggeli egészséges?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, rengeteget mozgok és egészségesen eszek, legalabbis ezt tervezem. Ma reggelire osszedobtam magamnak egy tál zabos almát. Van benne kekszpor, zab, alma, és tej. Ez így egészséges? Csak mert nagyon finom lett. Egyébként 13/L

2014. okt. 27. 13:12
 1/8 anonim válasza:
13 évesen hova akarsz fogyni?!
2014. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

A kekszpor eleve nem egészséges, sőt kapaszkodj meg: reggelire a tej sem a legjobb választás, az almáról nem is beszélve.


Ezzel a reggelivel rövid időre egekbe repítetted az inzulinodat, ami ugyanolyan sebességgel zuhant a mélybe.


Többet értél volna némi teljes kiőrlésű kenyérrel, sonkával, sajttal, zöldségekkel.

2014. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kekszet és tejet nem ennék, s amire már más utalt, ne cibáld meg reggel az inzulinodat. Az inzulinérzékenység reggel igen alacsony, nem árt vigyázni a szénhidráttal.
2014. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, egészséges, hiszen rost, vitamin, fehérje ez mind oké. Habár a változatosság fontos, ezért néha kell sajt, tojás és fehér-hús is reggelire. Jó lenne, ha valaki neked meleg villásreggelit is tudna heti 1x készíteni. Fontos a jó mozgás is, amely 30 perc és a szívritmus legyen kb. 130 ütem/perc. Hajrá.
2014. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
13 évesen még nem szabad fogyókúráznod!
2014. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem fogyókúrázok, hanem változatos étrenddel és mozgással fogyni akarok. Diétázom, azaz nem eszek össze minden sz@rt.
2014. okt. 29. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben, jó ha így táplálkozol, a zab nagyon jó gabonaféle, az alma savakban és vitaminban gazdag. Jó lenne vidéki emberektől beszerezni a jó almát.
2014. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én vidéki vagyok.
2014. okt. 30. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!