Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A bolti ételízesítő megromlik?...

A bolti ételízesítő megromlik? Ha igen, honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vegeta, delikát stb. ételízesítők sok sót tartalmaznak, a só pedig tartósít. Nem mondom, hogy korlátlan ideig, de elég sokáig használhatóak. A tubusos, vagy tégelyes, üveges már könnyebben romlik, de ott rajta van a minőségmegőrzési idő. Ha elkezd romlani, vagy a szagából, vagy a színéből észre lehet venni.
2014. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Ne használj ilyeneket. Vegyél természetes fűszereket, és azokkal ízesítsd az ételt. Azokban nincs semmilyen adalék.
2014. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A moly is belemehet, illetve molylárvák is lehetnek benne.

ha ilyesmi van benne, akkor pókhálószerű fonalak vannak benne, de néha kukacot is lehet felfedezni.

Idős anyukámnál találtam ilyent, és leveskockákat is.

Meg kell semmisíteni és alaposan ki kell takarítani a konyhaszekrényt.

Amúgy más romlási folyamatról még nem hallottam,szerintem szavidőn belül felhasználható.

2014. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!