Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki szereti...

Van köztetek olyan aki szereti a kissé megégett dolgokat? Pl. Odaégett pirítós vagy égett ropi

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem
2014. nov. 17. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon sült dolgokat szeretem. Az égettekkel kapcsolatban inkább azt mondanám, jó a toleranciám (de a masszív szenet már nem tudom szeretni. A pörzsanyagok rákkeltő mutatói nem tudnak érdekelni.) Rengeteg dolgot égettem el/meg az évek folyamán. Ropogós édes süti a mikróban a legnagyobb kihívás, de elégetek én bármit, levest is sikerült már. Tudok főzni, csak elfeledkezem a dolgokról néha, illetve egyes ételek és edények trükkösek.
2014. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, szeretem:)
2014. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szenes dolgok se okoznak bajt , ellenkezőleg .
2014. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a túlsütött, de nem agyonégett dolgokat.

a pirítóst különösen, direkt nagyobb fokozaton is pirítom.

De szeretem a sütik, pizzák kissé odasült széleit is.

2014. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tükörtojás fehérjéje jól megpirítva!
2014. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!én "fekete ropi" rajongó vagyok, és jól esik egyéb sültebb dolgokat enni.pl hagyma, pirítós, krumpli.ami nagyon szenes, azt nem eszem.örülök, hogy mások is szeretik a kissé égett ételeket
2014. nov. 18. 08:53
 7/7 anonim válasza:
Akkor ajánlom figyelmedbe az Aldiban kapható 450g-os ropit. Rendszerint kesernyésre van égetve, valami sütőipari analfabéta brigád szerintem kifejezetten az Aldinak gyártja a selejtet. Viszont lehet, hogy neked a kedvenced volna :). Mi rendszerint a jó felét kidobjuk, mert égett.
2016. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!