Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csináltam tejszínes paradicsom...

Csináltam tejszínes paradicsomos mártást hagyma nélkül. Sajnos nem lett így olyan jó. Ha utólag hagymát olajon főzök és ráborítom a mártást, akkor meglesz az íze? Vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Már sokszor csináltam csak hagymával. De elfelejtettem hagymát venni :D
2014. nov. 27. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a paradicsomos tejszínes mártáshoz eleve nem illik a hagyma. Nem tudom elképzelni, hogy jó legyen tőle. Inkább a fűszerek hiányoznak nem? Oregánó? Rozmaring?
2014. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem.

Hagymát szoktam apró kockára vágni, és olajon pirítani. Mellé kockázott bacont teszek. Pár perc... Ezt leöntöm paradicsompürével és hozzáadok tejszínt. És hagyom rotyogni. Bazsalikom, só, bors, chilli.

Igazából engem nem érdekel, hogy nem illik hozzá vagy mi, hanem hogy megkapná-e az ízt.

2014. nov. 27. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
HA a hagymával még összefözöd, akkor esetleg
2014. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Hagymát inkább zsíron pirítsd, mert egészségesebb és jobb is, mint olajon. Ha külön pirítod a hagymát, akkor jól össze kell forralnod a mártással, hogy szétfőjön a hagyma.,

Igaz, hogy én sem a hagymát, sem a tejszínt nem tudom elképzelni a paradicsomártásban.

2014. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vapiano szerinti alapszósz a tésztához egyébként. Ott még apró csíkra vágott répát is tesznek bele. És isteni...
2014. nov. 27. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz, ha a hagymát egy kis sóval kezded el dinsztelni, és egy kevés vízzel pépesre párolod. ha zsírjára vissszasült, nem darabos, összeboríthatod a paradicsommal.
2014. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálnám, ahogy a 6-os írja, csak utána összeforralnám a mártással.
2014. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam. Remek lett :)
2014. nov. 27. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem úgy gondoltam, hogy hidegen keverje össze, gondoltam, hogy magától érhető, hogy össze kell egyszer forralni a szósszal:)

És szerencsére sikerült is,vagyis ő is tudta mi a dörgés:)

A lényeg, hogy jó lett a végeredmény, nem voltunk haszontalanok.

2014. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!