Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a Mizse víz? Jó?

Mennyibe kerül a Mizse víz? Jó?

Figyelt kérdés
Az összetétele alapján igen, csak nem tudom, hogy van-e benne nitrit, nitrát...?
2010. jan. 30. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mennyi, de tök olcsó és szerintem finom is. Én mondjuk mindig másmilyen vizet veszek, mert azt hallottam, hogy így egészséges, de szivesn iszom mizseit is.
2010. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A víz jósága az egyéni. Nekem a Mizse víz nem annyira izlik.De iható. Kb 50ft/ 1 1/2liter. Egyébként nincs benne nitrit és nitrát.Forgalomba hozott vizben nem lehet egyik sem. Csapvízben sem. De mondjuk a margitszigeti az nagyon gáz...Most egyébként itthon nekem Mizse van. Ha veszünk akkor vagy mizse vagy zafír.(Mindkettő Lajosmizsei..de inkább a zafír)
2010. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szóval akkor nincs benne nitrit, nitrát??Mert az a fontos úgy tudom, és csak a Szentkirályira van ráírva, hogy nincs benne, csak gondoltam van más jó víz is nem csak a Szentkirályi.
2010. jan. 30. 19:21
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
másfél litykó 38 forint a környezetvédelmi betétdijjal együtt.Tegnap vettem 6 zsugorral.
2010. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Lajosmizsei víz? Brrrr!
2010. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert??
2010. jan. 30. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó és olcsó. Főleg azért jó, mert alacsony ásványianyag-tartalmú. A vízben levő ásványi anyagokat a szervezet nem tudja hasznosítani, csak felhalmozódnak, ezért az a jó ásványvíz, ami eleve kevés ásványt tartalmaz. Egyébként alapvetően a csapvíz klórozása miatt szerencsésebb ásványvizet inni. A klór ugyanis baktériumölő, és az a baj vele, hogy a beleinkben levő hasznos és nélkülözhetetlen baktériumokat is pusztítja.
2010. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

csak a sznoboknak nem jó,nem kell vele foglalkozni.

ugyanazt vedeli,csak átcimkézve 3x áron :D

2010. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
mi tanultuk h melyik vizek egészségesek, emlékszem h Mizse víz köztük volt, többre nem emlékszem már:)
2010. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jan. 31. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!