Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb gyereknek a csoki a kedvence, de amikor én voltam kicsi, nekem a grapefruit meg a citrom, az ilyen erős gyümölcsök voltak, és most, huszonévesen a csoki?

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mai napig szeretem a gyümölcsöket, de a csokit sem vetem meg.
2014. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm gyerekének is a citrom volt a kedvence kiskorában. :)
2014. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Én a gyümölcsöt és a csokit is imádom. Felnőtt vagyok. :D
2014. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kicsinek(meg most is)nagyon szerettem a csokit,de az almát,banánt,narancsot is.
2014. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Anyám kedvenc sztorija hogy egyszer kisgyerekként nagyon csuklottam és adott citromot hogy majd attól úgy megijedek hogy abbahagyom, de nekem annyira ízlett hogy nyitottam a számat hogy kérek még :).
2014. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok gyerek szereti a csokit, de nem az a kedvenc étele. Nekem például a rántotta volt :) Utána a görögdinnye meg a házi sütik, de nagyon szerettem a spenótot is. A csoki is előkelő helyen szerepelt, de nem a legelején.
2015. jan. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!