Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten vásárolni...

Hol lehet Budapesten vásárolni, hidegen sajtolt tökmagolajat?

Figyelt kérdés

Belvárosban lakom.Akinek,már van bejáratott üzlete,azoktól szeretnék választ kapni.Esetleg aki (árban!)

is tájékoztatna,nagyon meköszönném..



2015. jan. 3. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bio boltokban, paleo boltban, a Széll Kálmán téren is van egy ilyen bolt a piacnál.
2015. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Budafoki piacon vettem nyáron.
2015. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Auchan-ban is van csak arra nem emlékszem, hogy hidegen sajtolt -e.
2015. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 homo ludensz ***** válasza:
A bioboltokban elképzelhető hogy hidegen sajtolt az áruházban kaphatóval kétségeim vannak. Előszeretettel pörkölik a magot az olajat előállítók a nagyobb mennyiség kinyerése reményében.Minden további nélkül utána ráírják hogy ilyen-olyan extra szűz,hidegen sajtolt stb. Talán az értő szem az olaj színéről meg tudja állapítani a turpisságot mert nem olcsó.
2015. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen, én is az ósánban láttam vettem 14k / liter körül van.
2015. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
CBA vettem hidegen sajtolt tökmagolajat, de Lidl-ben is láttam, nem emlékszem az árára, de majd 2000 Ft volt egy kicsi üveggel.
2015. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta tőlük szerzem be. Őket egy őrségi kirándulás alkalmával meg is lehet látogatni! [link]
2015. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!