Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudtok Budapesten pedikűrőst...

Tudtok Budapesten pedikűrőst ajánlani, akihez nem ciki fiúknak is járni?

Figyelt kérdés

Főleg körömbenövések miatt lenne rá szükségem. De amúgy is ahol lehet mezítláb vagyok és amiatt is jó lenne ha valaki időnként profin rendbe hozná.


Főleg olyan fiúk válaszára számítok akik járnak és van személyes tapasztalatuk.


Köszi mindenkinek előre is!



2014. szept. 20. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik pedikűrös vállal férfiakat is, ebben semmi ciki nincs, körömbenövésen ők tudnak segíteni, akármilyen is a neme a vendégnek.
2014. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:
100%

nálam is járt férfi és női vendég is.

semmi ciki nincs benne.

dicséretes hogy figyelsz magadra! (bár erre nem lehet nemodafigyelni,mert fáj((

2014. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből aztán ne csinálj ügyet.Ide bejelentkezés alapján megy mindenki,időpontra .
2014. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!


Azért jó lenne ha fiúk is írnának és főleg konkrét pedikűröst akivel van tapasztalatuk.

2014. szept. 21. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ő egy nagyon jó pedikűrös, de mivel szakoktató is, nem biztos, hogy hamar kapsz hozzá időpontot:

[link]

2014. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia"Fiu vagyok én is járok pedikűróshöz..:) egyszeruen csak azert mert en sose tudnam magambak rendbetenni a lábkormom:) Ez van,tobb/sok srác jár pediküröshöz,es ha valakiben bennük megbizhatsz!Akármelyik pedikuroshoz mesz rendbeteszi a labad:)
2014. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!