Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ballagásról lenne szó. Tudom,...

Ballagásról lenne szó. Tudom, még messze van, de: kb.12-en lennének a vendégek. A kérdésem: mit ajánlotok, mit főzzek, amiből mindenki tud kedve szerint válogatni? Pl, leves, második, esetleg hidegtálak, desszertek. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leves tyúkhús leves, másodiknak: sült hús, rántott hús, gomba, sajt. krumplipüré, rizibizi, egyéb saláták. dessszertnek pedig torta vagy egyéb süti..
2010. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló innen tudsz válógatni nagyon soki süti van meg főtt kaják: [link]
2010. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Levesnek én is húslevest tudnék elképzelni,második félének:sültek,rántott hús,fasírt,rántott hal,töltött húsok,párolt zöldségek,.

Desszert:pogácsa,sajtos rúd,keksztekercs,kókuszgolyó,zserbó,fanta szelet.

2010. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi...én is valami husileves-félére gondoltam elsőnek, de olyan bizonytalan vagyok. annyira szeretném ha minden vendég elégedett lenne, és persze jólakott :-))
2010. febr. 7. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a húsleveshez csinálhatsz plusszban májgombócot és tésztát - ki mit szeret,azt tesz bele.

Másodiknak legyen rántott hús,sült hús vagy valami szaftos (mondjuk pörkölt). Szerintem az a lényeg,h legyen csirke is meg másmilyen - sertés,marha. Ha van olyan a meghívottak között,aki nem szereti a husit,akkor arra is kell gondolni - neki lehet gomba,vagy valami zöldséges kaja.


Desszertnek én csinálnék édeset is és sósat is.

2010. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, én is többfélére gondoltam, csak lövésem sem volt hogy mit....a gomba jó ötlet, meg a sajt is, a fasírt, a husik...köszönöm a linket az "Andi konyhájára" már regisztráltam is! nagyon hasznos, klassz oldal!!! köszi!
2010. febr. 7. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyi húsleves az örök favorit,de krámleves is lehetnének mert azok nem bonyolultak,tutod kis pirítós kockákkal,tészták egyszerű húsok,amiket mindnki szeret,sajttál,gyümi sali,rendes sali,gesztenye püré,torta,PALACSINTA!!
2010. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!