Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok sokan utaznak tömegköz...

Nálatok sokan utaznak tömegközlekedésen thermo bögrével?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

[link]

Érdemes ilyet venni? Elég sokat közlekedem a hidegben.



2015. jan. 24. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
És akinek mennyire tartja melegen?
2015. jan. 24. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de nem sokat ért :D mert táskába nem tudtam rakni, mert kifolyt, hiába zártam le.
2015. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem közlekedés, de amíg olyan munkahelyem volt, ahol nem volt lehetőség étel-ital felmelegítésére, ilyenben vittem teát, kávét vagy sokszor levest is. 4 órán át, tehát az ebédszünetig simán forrón tartotta ezeket.


Nekem is volt olyan, amit nehézkes volt lezárni, de olyan is, ami nagyon jól használható volt, ez típus kérdése.


Szerintem megéri :)

2015. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat BKV-zok, még nem láttam senkinél.
2015. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön élek és itt nagyon gyakori, szerintem sokkal gyakoribb mint Mo-on (mert többen ingáznak tömegközlekedéssel és nagyobb kultúrája van a reggeli tea/kávé vásárlásnak).

Nekem is volt olyan. mint amit belinkeltél, de szivárgott (olcsóboltban vettem). Egy drága biztos nem szivárog és hosszabb ideig melegen tart. Ha tényleg forrón akarod tartani a teádat, akkor minitermosz kell, de az más kategória.


Nekem ilyenem van [link]

a hőtartása nem az igazi, de még sosem öntöttem magam nyakon kávéval, míg a sima papírpohárral igen...

2015. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is külföldön élek és elég sokan járunk ilyen bögrékkel pl. metrón, villamoson. Fontos, h jól záródjon, úgy nagyon jól szállítható a táskában is.
2015. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!