Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokan miért nem szeretik a...

Sokan miért nem szeretik a zabkását?

Figyelt kérdés

Életemben először ma csináltam zabkását:D

Ez alapján:

[link]


Annyit változtattam, hogy kihagytam az almát/kristályc./fahéjat

és két édesítőbogyót tettem bele, meg 1 kiskanál mézet


Valami isteni finom lett! El sem hittem hogy tényleg ilyen jó lett:D


Akik nem szeretik azok miért nem? Talán rosszul készítik?



2014. júl. 31. 10:08
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Amiért mások a spenótot, megint mások pedig töltött káposztát. Szerinted, ami neked ízlik, az mindjárt másnak is jó kell, hogy legyen? (amúgy én szeretem, de nem értem a hozzáállásodat)
2014. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ízlésen hülyeség vitatkozni. Gondolom van olyan étel, amit te sem eszel meg szívesen.

De ha nagyon tudni akarod, nekem speciel az állagától van hányingerem.

2014. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gusztustalan a kinezete.
2014. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a magyar hozzaallast, ha valami egeszseges, az 'biztosan nyulkaja/fureszpor/nem is lehet finom, ezert sokan meg sem kostoljak.

Szemely szerint a zabkasat nem szeretem (en kostoltam!:)), de a tejbezabit, a zabpelyhes-almas kokuszgolyot, illetve a sima zabpelyhet mandulaval, dioval es mogyoroval keverve natur joghurtban nagyon gyakran keszitem!

Sutemenyeket pedig zabpehelyliszttel, vagy zabkorpaval keszitek csak!

A recepted jol hangzik, de nyirfacukrot hasznalj vagy steviat es a fahej-almat se hagyd ki, azok full dietasak, kulonosen a fahej hatasa miatt!

2014. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan kóstolás nélkül mondják rá, hogy nem szeretik. Párom is mondta, hogy nem szereti, pedig nem kóstolta.

Aztán csináltam magamnak, megkóstolta, és annyira ízlett neki, hogy kellett csináljak még egy adagot.

2014. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én édesen nem szeretem, csak sósan.
2014. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy tudom, hogy ízlés kérdése :D


A kérdés nem is arra irányul hogy hogy lehet nem szeretni, hanem hogy aki nem szereti az miért nem?(ahogy írták is páran)


én pl. a paradicsomot nyersen/magában nem bírom megenni, undorítónak tartom, pedig kóstoltam :D


#4-es Szerintem holnap kipróbálom mindenképp almával/fahéjjal

És megkérdezhetem, hogy te "egészséges és finom":D recepteket honnan nézel? Főleg süteményreceptek érdekelnének:)

2014. júl. 31. 11:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp almás-fahéjasat eszek. :) finom, de elég gusztustalanul néz ki...
2014. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, erről kár vitatkozni. Én sósan nem szeretem, de édesen igen (proteinturmixszal, almával+fahéjjal+édesítővel, egyéb gyümölcsökkel).
2014. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Joghurtba szorva imadom, zabkasanak megcsinalva hanyingerem lesz ha csak ranezek.
2014. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!