Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik a legjobb nassolnivalók...

Mik a legjobb nassolnivalók kevés kalóriával?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 18:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Én önmagában csemegeubit szoktam rágcsálni. Finom!(:
2015. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gyümölcsös vizes jégrém édesítővel,

natúr joghurt mandarinnal,

saját készítésű túrórudi cukormentesen,

citromos, édesítős tejföl,

savanyú gyümölcsök

tojáshab édesítővel, esteleg feltuningolva málnával

cukormentes madártej - soványtejből

gyümölcsleves, kompót, mind cukormentesen

tegnap ilyet csináltam tök jó lett: 4 kisebb savanyú alma kockákra vágva, 1 kanál utifűmaghéj, 3 kanál édesítő, fahéj és 1 dl víz, bele egy tepsibe, és megsütöttem, olyan lett, mint az amerikai almás pite belseje, jó sok idő kellett neki, mikróba nyilván tök gyorsan elkészül, csak nekem az még nincs :/

2015. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Saláta, vágj össze uborkát, salátát, répát, káposztát, retket, paprikát keverd össze és finom lesz, én is szoktam ilyet csinálni de ha gondolod csinálj rá valami szószt vagy öntetet.
2015. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
banán, alma, körte, cseresznye, meggy, gránátalma, eper, pomelo ezek mind finomak, egészségesek és nem hiszem hogy meghíznál tőle :D
2015. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!