Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni szabadi...

Mit szoktatok csinálni szabadidőtökben? Milyen gyakran jártok kávézóba?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok
2015. febr. 8. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor olyan jó kávézós-sütizős beszélgetést csináltam a barátnőmmel, hogy megbeszéltük hogy ezentúl havonta egyszer beülünk valahova :)

26/L

2015. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasok és sakkozok. Kávézóba soha nem járok.
2015. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
sétálok,gépezek.kávézóba max havi 1x megyek.bár a héten 2x is voltam,úgy alakult:D
2015. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Séta,pizzázás ismerősökkel,olvasás,gépen valami játékot játszok,néha borozgatunk a barátommal,filmnézés.Kávézóba nagyon ritkán járok.17/L
2015. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem kávézom, tehát soha
2015. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Nyomtam a zöldet!

Én nagyon szeretek szaunázni,sétálni,autózni,beülni egy étterembe vagy kávézóba és elbambulva figyelni az ablakon keresztól az embereket és az autókat az útcán, élvezni egy jó kávé zamatát és ízét egy finom sütemény társaságában.

2015. febr. 8. 18:41
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Hetvegente gyakran talalkozunk a baratnoimmel, ilyenkor setalgatunk, vasarolgatunk, nezeodunk a belvarosban. Sokszor (oke, mindig) elcsabulunk beulunk a Starbucksba vagy Costaba. Imadunk uldogelni egy latte tarsasagaban, pletykalni es

megbeszelni az elet nagy dolgait. :)

Ezenkivul rendszeresen csapunk szepitkezos csajos napokat, ilyenkor irany a szepsegszalon es vagy fodrasz, vagy masszazs vagy manikur vagy kozmetikus. Kinek mi:)

Ha egyedul vagyok akkor internet, magazinok, arcpakolas. Szoliba nem jarok, szaunazni edzes utan szoktam, mert helyben van.:) Kulon csak szaunazni nem jarok. Bevallom ahhoz lusta vagyok.:))

2015. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. hány éves vagy?
2015. febr. 8. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Kávézóba szoktam járni, egyedül. Leülök, előveszem a munkámat és dolgozok (író és fordító munka). Finom illat van, ami megnyugtat, nem érzem annyira a határidő súlyát és ha felpillantok, akkor kellemes látni az embereket :)
2015. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsi, utolsó vagyok, 22/N
2015. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!