Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos és hívő emberek, mit...

Vallásos és hívő emberek, mit szoktatok csinálni a szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanazt mint bárki más... Sport, szórakozás, internet, barátok, olvasás, stb...
2013. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itthon vagyok a gyerekekkel, úgyhogy a szabadidiő és a nem szabadidő számomra összemosódik. :) Amikor éppen alszanak, vagy elviszik őket a nagyszülők, és házimunkát sem kell végeznem, akkor olvasok, meg lógok a neten. De ma - a kicsi születése óta először - elmegyünk estére a férjemmel.

Ilyesmire gondoltál? Mert szerintem ez világnézettől független, a legtöbb ember valami ilyesmit csinál.

Persze imádkozni meg Bibliát olvasni is szoktam lehetőleg minden nap, és régen hetente egyszer házicsoportba is jártam, de annak az időnek több okból vége sajnos.

2013. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, ilyesmire gondoltam. Nem általánosságban kérdeztem, mert gondoltam, hogy nem vagytok marslakók.:)
2013. júl. 21. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!