Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki evett már avokádót? Milyen?

Manócska1 kérdése:

Ki evett már avokádót? Milyen?

Figyelt kérdés
gyümölcs,avokádó,milyen

2015. febr. 8. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sóval (borssal és citrommal) egész jó. Anélkül szörnyű.

Én is meglepődtem, hogy sósan kell enni.

Egy próbát megér. Maximum nem eszel többet.

2015. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi,azért veszek holnap
2015. febr. 8. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
finom, salátának is jó - zöldsalátába vagy csinálsz belőle avokádókrémet/guacamole [link] -(nekem most az csücsül a hűtőmben) - vagy egy mexikói húslevesbe teszed ( [link]
2015. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy próbáltam ki, hogy puha húsú, érett avokádót vékonyra szeltem, és va helyett raktam a kenyérre. Sóval tényleg finom, olyasmi, mint a sós vaj. Szerintem só nélkül se rossz, de mindenképp kell mellé valami domináns íz, mert önmagában inkább krémes érzetű, de íztelen.
2015. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam guacamole-t,nekem nem ízlett.
2015. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyszer kóstoltam és nagyon keserű volt...
2015. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, szokni kell az ízét az tény. Nekem a rendes guacamole nem jött be, ellenben a bazsalikomos verzió tortillába tekerve fajita pácos csirke és saláta mellé nagyon ízlett. Kissé zsíros és meglepően zöld íze van.
2015. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendszeresen csinálok avokádó krémet. Nem a hagyományos guacamolet (az nekem se ízlett), hanem vöröshagymával-majonézzel. Most is érik kettő.
2015. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődtem a válaszokon.. Én imádom az avokádót. Rengetegféle dolgot lehet belőle készíteni, és nem keserű, nyersen is finom.


A legegyszerűbb ha készítesz belőle valamilyen krémet, amit szerettek. Fokhagymásat, vagy csak natúr sósat, rajtad áll.

Vagypedig, szendvicsbe simán beleszelni. Bármilyen szendvics amit esztek, sonkás, szalámis, akármi, közé szeleteled.


Viszont csak akkor edd meg ha érett. Ha kettévágod, és nem olyan az állaga mint a vajnak, akkor dobd ki inkább. Én egyszer ettem nyers avokádót, na az szörnyű volt.

2015. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. febr. 9. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!