Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam rendbe ha ennyire...

Hogy hozzam rendbe ha ennyire bezabáltam?

Figyelt kérdés

Ma rengeteget ettem, elszalad velem a ló. Nagyon sokat hízhatok ettől? Hogyan tudnám ezt kompenzálni? Hétvégére vékonyabbnak szeretnék látszani. Bármit megteszek.

-2 melegszendvics, banánturmix

-kakaóscsiga, műzliszelet

-3/4 pizza(32 cm)

-1 tábla milka

-1 pohár narancslé

16/L 160 cm/54 kg


2015. márc. 2. 21:22
 1/4 anonim válasza:
100%
Az nem sok. En egyszerre eszem meg aimit felsoroltál
2015. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj, legalább kicsit felpörgeti az anyagcserédet a több kalória. Gondolom úgyis valami totál idétlen diétát követsz egyébként, ami jól lelassítja az anyagcserét, azért vannak ilyen falásrohamaid.

A következő pár napban próbálj a zöldségekre koncentrálni, de semmiképp ne menj 1200 kalória alá, mert kinyuvasztod a szervezetedet. De a legjobb, ha edzel egy órácskát, vagy elmégy futni (előtte egy órával azért egyél valami nyomósabbat, pl egy banánt).

Amúgy ilyen jellegű falásrohamaim nekem is voltak kezdetben, mikor még fogyóztam (most már csak súlyt tatrtok), és tapasztalatból mondom, hogy szinte semmi súlyt nem lehet egy nap zabálással felszedni, ha a következő napokban visszatérsz a normális diétádra,plusz sportolsz egy kicsit.

2015. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy gyümölcsnap, sok sok ásványvíz és helyrebillen az egyensúlyod.Arra nincs garancia, hogy ettől hétvégére vékonyabb leszel, de a lelkiismereted megnyugszik:)
2015. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt nem a menyiséggel van a gond, hanem a minőséggel. Ilyen tökéletes ételekkel lehet fogyni... Ha kidobod őket az ablakon.
2015. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!