Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kaphatnék Magyarországon...

Hol kaphatnék Magyarországon ilyen fajta banános csokit lehetőleg Bp-n?

Figyelt kérdés

[link]


itt a link ahol megtudjátok nézni. A lényeg az hogy mikor Ausztriában voltunk az osztályunkkal kirándulni akkor egy ilyen doboz banános csoki segítségével sikerült összeismerkednem a barátnőmmel, neki most márciusban lesz a szülinapja és gondoltam jópofa dolog lenne egy doboz csokival nosztalgiázni.



2015. márc. 9. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Pont ezt a Clever márkát szerintem itthon nem találod meg, de sok boltban lehet venni banános csokit!

Tesco, Spar, Interspar, Lidl, Aldi, CBA, Coop, Metro, Auchan.

Csokiszigeteken is lehet kapni!

2015. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom de azért reménykedek, hogy hát ha már azért annak azért lenne egy hangulata mikor reggel felkel és ott találja. (Főleg azért is mer sokat szoktuk emlegetni és így pontosan tudná hogy tőlem van akkor is ha csak megtalálja valahol.)
2015. márc. 9. 14:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, most sikeresen bebizonyítottam, hogy nem tudok írni. :)
2015. márc. 9. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:
És akkor csak ez a Clever márkájú banános csoki érdekelne titeket?!
2015. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen.
2015. márc. 9. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jár kint ismerősöd Ausztriában, akit megkérhetnél, hogy vegyen egy dobozzal?
2015. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem Magyarország, de Párkányban (Szlovákia Esztergommal szemben a Duna másik oldala) van Billa. Úgy rémlik, hogy ott van ez a csoki.
2015. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha Ausztriában volt, akkor én valamelyik (lehetőleg nagyobb) Müllerbe néznék be.

Budapesten több helyen van, például a Corvin Plázában.

itt tudsz üzletet keresni:

[link]

2015. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!