Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb mirelit...

Melyik a legfinomabb mirelit pizza?

Figyelt kérdés

Anyumék nekiálltak fogyózni(bár semmi baj a súlyukkal:D), így most nem tud főzni minden nap. Én tudok főzni, de hétköznap edzés után hétkor érek haza, még tanulok is. Nincs időm csinálni már semmit magamnak meg az öcsémnek. Ezért kellenek most a villámgyors gyorskaják.:D


Én a hawaii pizzát szeretem, öcsém a kolbászosat. De lényegében bármilyen jó lesz. Milyet érdemes venni?


2010. febr. 15. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

pénzszüke miatt én teszkógazdaságosat szoktam,teszek rá plusszba sok sajtot,és nem mikrozom,hanem be sütőbe és ugy finom


de spagettti megvan 15 perc alatt,csinálhatod 2 napra is


de amugy attol hogy ők fogyoznak,attol nektek se legyen kaja? hülye felfogás..

2010. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogynem, csak normális kajákat, mint például tökfőzelék vagy ilyesmi, még ha kevet csinál sem fog elfogyni. Ezért megbeszéltük, hogy tésztát, palacsintát, sóskát, ilyesmit készít, de minden nap tényleg nem lehet úgy, hogy enm fogy el.
2010. febr. 15. 19:49
 3/11 igabcsy ***** válasza:
61%

Én a mirelit pizzát nagyon drágának tartom.

Azt szoktam csinálni, hogy veszek 10-12 db sima pizzalapot, rápakolom mindenki ízlésének megfelelően azt amit szeret. Egyenként becsomagolom folpackba vagy nagy nylonzacskóba. Felcimkézem, hogy kinek készült vagy miket tettem rá, és mehet a fagyasztóba.

Ugyanúgy használom fel mint a bolti mirelitet. A 12 db elkészítése max. fél órát vesz igénybe és jó darabig nincs rá gond (csak egyszerre kell beszerezni az összes hozzávalót).

2010. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

hát szeintem is drágák, de ha már ebből akarsz akkor árban, ízben minőségben, a Guseppe pizzák a legjobbak!!

és nekem is a Hawaii a kedvencem!!:)

2010. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

előző vagyok!

amúgy szerintem gyorsabb és olcsóbb is ha valahonnan rendelsz!!

2010. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha márkásabbat veszel, akkor 500-700 forint körül megúszod, ha rendeled 1100-tól felfelé...
2010. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kolbászosból nem a drágák jók, vagyis kolbászos szinte nincs is csak szalámis. (Egy-két vastag tésztásra tesznek kolbászt, a többin még csak nem is vastag kolbász hanem szalámi van. Bár a kolbász amúgy sem jó fagyasztva.) A Hawaii-t anyám szerette csak, így abban nehéz ötletet adnom, bár van jó, és ott sem a márkásak közt, erre még emlékszem.

(Amúgy négy sajtosból tényleg sok drága, tényleg igazán jó.)


A szalámisból Penny-s San Fabio is jobb mint a Ristorante, de a Lidl-s sem rossz (sőt) megnéztem tőlük a Trattoria Alfredo Salame 9/10-et kapott a mirelit pizzák közt nálam (autentikus olasz fűszerezettséggel készül), én a Tesco színes Trattoria Verdi-ét tudom a legjobb szívvel ajánlani. Kb. kétszer olyan jó mint a Dr. Ötker pizzák. A Dr. Ötker pizzák drágák, és általában nem jók, és többségében kevés az értékes alapanyag van rajtuk, az ízviláguk meg szándékosan semleges. Talán a deepan pizzáikra ez nem annyira igaz.


(Pedig én olasz pizzérákhoz vagyok szokva, mint például az Avanti (Budapesten).) - de a fagyasztóból gyorsabb áttenni a sütőbe és azt enni, mint a futárszolgálattal közvetítve és nem olyan költséges.

2012. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ~350 grammos saját márkás (nem gazdaságos!!!) pizza kb. 500 forint, és még sokszor jó is, szinte a saját főzésen kívül ez a legolcsóbb és még tápanyagokban gazdag étel. (Hazánkban (is) a pizza ár verseny erős volt mindig.)
2012. máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
csak a hülye bunkók fogyóznak az normális embernél diéta és a rengeteg hús miatt mindennap sütni kell anyudék tipikus ostoba közemberek lehetnek, neked meg azt tanácsolom felejtsd el a kész szarokat a bolti csomagolt "ételek" azok nem ételek szóval két napra előre próbálj meg sütni húst meg a zöldségeket készítsd be a barnarizs is eláll addig a többi baromra itt ne hallgass ócska közember mind..
2014. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

#9-es válaszoló: Jössz itt a hülye szövegeddel,hogy ostobák a szülei meg stb.. Hogy mersz véleményt formálni olyanokról akiket nem is ismersz? Szerintem meg ne magadból indulj ki.

Amúgy a kérdésre: A LIDL-ös,PENNY-s pizzák nagyon jók.

2017. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!