Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány decis egy kis dobozos...

Hány decis egy kis dobozos tejföl?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, a recept viszont otthoni. Azt írja, 1 kis dobozos tejföl.
2008. aug. 25. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A szabvány kisdobozos tejföl 2 dl, azaz 200 ml. Jó főzőcskét!
2008. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem 1,75 dl? Most nincs itthon, csak nagy dobozos, de szerintem nincs 2 dl.
2008. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Majdnem igazunk van mind a kettőnknek! (az előző) Két dl. és 175 gramm.
2008. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1%
Tök felesleges itt ezeket írogatni. Rá van írva a dobozra amit megveszel. Van 200g- 175g-150g attól függ ki gyártja. Szóval amikor vásárolsz nézd meg!!!
2008. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Az utolsó figyelmes hozzászólónak üzenném, hogy ez aztán tényleg nem egy hosszú és bonyolultan megfogalmazott kérdés. Három rövid mondat az egész. De részletezem: azt szeretné tudni a kérdező, hogy pontosan mekkora mennyiség egy kis dobozos tejföl Magyarországon. Ugyanis ő külföldön van. Valószínűsíthetem, hogy ott nincs kis és nagy dobozos tejföl, mint ott, ahol a recept kelt. (Már annak is örülhet, hogy tejfölt kap, mert azért az annyira nem hétköznapi dolog külföldön, mint Magyarországon, legalábbis a legtöbb országban nem.)

Nem hülye, nem leolvasni nem tudja a kis dobozról, hanem nincs kis doboz, amiről leolvashatná.


A kérdezőnek: én is 175 grammra emlékszem, de pontosan nem tudom neked most leellenőrizni, mert én is külföldön élek.

2008. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

az utolsó válaszolónak teljesen igaza van, a danone tejföl legalábbis 175 gr, itt van a kezemben meg egyébként is jo volt a megallapítása az utolsó előttivel kapcsolatban, ami azóta eltunt.

a haszontalanokat mar törlik is? így a hozzafűzések teljesen értelmetlenek lesznek.

2008. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ma mindent törölnek, rossz kedvüek a moderátorok!
2008. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem törölnek, most nézem, hogy ott van a kérdés alatt, jelölni kell, ha a nem hasznosnak ítélt válaszokat is szeretnéd látni.

Most néztem meg, így már az utolsó előtti válasznak értem a lényegét, de úgy semmi alapja nem volt, hogy eltűntek az előtte lévő válaszok. Ez így nem jó.

2008. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, hogy OFF-olok, de csak azért, hogy jobbak legyünk:) A "g" az gramm. A "gr" az gróf!
2008. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy ez az egyszerű kérdés is "vitát" generált!!!


Köszi a válaszokat.

A süti jól sikerült.

2008. aug. 27. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!