Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vásároljak be?

Mit vásároljak be?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy elszámoltam magam eléggé

egyetemista vagyok

3 ezer ft-om maradt egy hétre

és alig maradt kajám

pénzt nem akarok kérni, mert sokat költöttem a héten

mit vegyek, amivel kihúzom 1 hétig 3 ezer ft-ból?


2015. márc. 20. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kenyér és májkrém.
2015. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tojást, tésztát,lisztet, krumplit, hagymát. Olcsó alapanyagokat. Csinálhatsz tojásos nokedlit, krumplis tésztát,krumplifőzeléket, bundás kenyeret.Kevés darált húst+zsemle, tojás, ebből fasírt.
2015. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ha penzt nem is, esetleg nemi alapanyagot kerhetsz a haveroktol... az annyira nem gaz.

Nagyon laktato kajakat keszits, nagyobb tetelben. Pl. Krumplisteszta, paprikas krumpli, babfozelek, solet, szekelykaposzta, krumplifozelek, suru tejberizs,suru tejbegriz, krumplis pogacsa serpenyoben sutve, rantott parizer, rantott belsosegek, sult virsli, konzerv majkrem, fasirt, rakott kel, rakott krumpli, bolognai spagetti, smack leves, paradicsomos kaposzta, hejaban sult krumpli tejfollel, sult krumpli, makos guba, langos, fank.

2015. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!